Notikumu kalendārs - Jūnijs, 2023
                 

Rīgā notikusi projekta HESTIA dalībvalstu pirmā sanāksme

02.03.2015. Lai apspriestu projekta HESTIA* turpmāko darbību un plānus, šā gada 5.-6.februārī Rīgā notika pirmā sanāksme, kurā tikās visu projekta dalībvalstu pārstāvji - Iekšlietu ministrija (Latvija), NVO “Patvērums “Drošā māja”” (Latvija), NVO “Mittetulundusühing “Living for Tomorrow”” (Igaunija); NVO “Caritas Lithuania” (Lietuva); Īrijas imigrantu padome (Immigrant Council of Ireland) (Īrija); Slovākijas Republikas Iekšlietu ministrija (Slovākija); Noziedzības novēršanas un kontroles Eiropas institūts pie Apvienotajām Nācijām (HEUNI) (Somija). Projekta asociētie partneri: Valsts policija (Latvija), Ārlietu ministrija (Latvija), Tieslietu un vienlīdzības ministrija (Īrija).

Pasākuma mērķis bija iepazīties ar projekta partneriem un to pārstāvēto institūciju un organizāciju darbu projekta jomā; informēt sabiedrību par projektu, ar partneriem pārrunāt projekta īstenošanas gaitu; veikt projekta 2015.gada pirmajā pusē plānoto pasākumu plānošanu; iepazīties ar jautājumiem, kas saistīti ar projekta finansējuma izlietojumu, atskaišu sagatavošanu.

Sanāksmes dalībnieku prezentācijas:

LR Iekšlietu ministrija

NVO “Patvērums “Drošā māja””

NVO “Mittetulundusühing “Living for Tomorrow””

Īrijas imigrantu padome

Slovākijas Republikas Iekšlietu ministrija

Noziedzības novēršanas un kontroles Eiropas institūts pie Apvienotajām Nācijām (HEUNI)

Valsts policija 

Ārlietu ministrija

 

Fotogalerija

Projekta HESTIA īstenošana tika uzsākta 2015.gada 1.janvārī un ilgs 24 mēnešus. Projekta kopējais budžets ir 640 000 eiro.

*Projekts “Novēršot cilvēku tirdzniecību un fiktīvās laulības: daudznozaru risinājums” (HESTIA) tiek īstenots ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu. Šī publikācija atspoguļo tikai autora viedokli, un, lai arī kā tiktu izmantota tajā ietvertā informācija, Eiropas Komisija par to neuzņemas nekādu atbildību. Granta līguma Nr.HOME/2013/ISEC/AG/THB/4000005845. #HESTIA_THB

Informāciju sagatavoja: Rasa Saliņa, projekta HESTIA sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr.: 29145314, e-pasts: rasa.salina@gmail.com

Valsts informatīvais resurss par cilvēktirdzniecības mazināšanas tēmu un aktualitātēm Latvijā